Lineup

Friday, 23. 8. 2019
Main stage
  • 18:00 Dj Contest Winner 2019
  • 19:00 SNBM (CZ)
  • 20:00 Styx & Leemac (CZ)
  • 21:00 Enrico (CZ)
  • 02:00 KhoMha (CO)
  • 02:00 Zonderling (NL)
  • 02:00 Timmy Trumpet (AU)
  • 02:00 Coone (BE)
  • 02:00 Kaaze (SWE)
  • 02:00 Todd Helder (NL)
  • 02:00 Bruno Martini (BR)
  • 18:00 DJ Contest Winner
  • 19:00 Niko W (CZ)
  • 20:00 Ludwig (CZ)
  • 21:00 Rita (UA)
  • 22:00 Sasha Vee (CZ)
  • 23:00 MIO x JUNIOR (CZ)
  • 00:00 Michael Burian (CZ)
  • 01:00 Roxtar (CZ)
  • 02:00 Mejsi (CZ)
  • 03:00 Ergee (CZ)
  • 04:00 Dom Quark (CZ)
  • 05:00 ILLYA (CZ)
  • 18:00 DJ Contest Winner 2019 / Techno stage
  • 19:00 Ufi DaMan & Nkyp (CZ)
  • 20:00 Marcelo K2 (BRA)
  • 21:00 Tommy Rich (CZ)
  • 22:00 Deffo (CZ)
  • 23:00 Ladida (CZ)
  • 00:00 Pixie (CZ)
  • 01:00 Christian Smith (SWE)
  • 03:00 Subgate (CZ)
  • 04:00 Golpe (CZ)
  • 05:00 Thin & Thick (CZ)
Saturday, 24. 8. 2019
  • 16:00 Dj Contest Winner 2019
  • 17:00 Victor Tellagio (CZ)
  • 18:00 Angry Beats (CZ)
  • 19:00 Sedliv (CZ)
  • 20:00 TiGi (CZ)
  • 21:00 Matamar (CZ)
  • 22:00 Manene (CZ)
  • 23:00 Richard Reynolds (CZ)
  • 00:00 EKG (SK)
  • 01:00 Fedde Le Grand (NL)
  • 02:30 nFiX & Candice (CZ)
  • 03:30 Brian (CZ)
  • 04:30 Chris Sadler (CZ)
  • 15:00 Sylon (CZ)
  • 16:00 Benitto & Slepi (CZ)
  • 17:00 Kitt & Kinix (CZ)
  • 18:00 Teddy S (CZ)
  • 19:00 Denis Weisz (CZ)
  • 20:00 Namaas (CZ)
  • 21:00 Profi-DJ Crew (CZ)
  • 22:00 Siggi (CZ)
  • 23:00 Future Friends (CZ)
  • 00:00 WHKRS (CZ)
  • 01:00 Tommy Rogers (CZ)
  • 02:00 Pauli Gabrieli (CZ)
  • 03:00 Lukas Innemann (CZ)
  • 04:00 Mathiass O'zana (CZ)
  • 05:00 Roberto Chochola & Melvin Coxx (CZ)
  • 15:00 DJ Contest Winner 2019 / Techno stage
  • 16:00 DJ Contest Winner 2019 / Techno stage
  • 17:00 Ian Mint (CZ)
  • 18:00 Dominik Gehringer (CZ)
  • 19:00 Michael C (CZ)
  • 20:00 Michal Breeth & Slavoc (SK)
  • 21:00 TGT (CZ)
  • 22:00 Miquel (CZ)
  • 23:00 Lucca (CZ)
  • 00:00 Džejár (CZ)
  • 01:30 Kaiserdisco (DE)
  • 03:00 Orbith (CZ)
  • 04:00 Tibiza (CZ)
  • 05:00 Makarov & Steen (CZ)

Artists

Main stage

Enrico (CZ)

SNBM (CZ)

Timmy Trumpet (AU)

Zonderling (NL)

KhoMha (CO)

Styx & Leemac (CZ)

Coone (BE)

Kaaze (SWE)

Todd Helder (NL)

(BR)

Michael Burian (CZ)

(CZ)

(CZ)

(CZ)

(CZ)

(CZ)

(UA)

(CZ)

(CZ)

(CZ)

(CZ)

Brian (CZ)

Chris Sadler (CZ)

nFiX & Candice (CZ)

Sedliv (CZ)

Richard Reynolds (CZ)

Angry Beats (CZ)

Matamar (CZ)

Manene (CZ)

(SK)

TiGi (CZ)

Victor Tellagio (CZ)

Fedde Le Grand (NL)

Sylon (CZ)

Tommy Rogers (CZ)

Namaas (CZ)

Teddy S (CZ)

WHKRS (CZ)

Denis Weisz (CZ)

(CZ)

(CZ)

Profi-DJ Crew (CZ)

(CZ)

(CZ)

Pauli Gabrieli (CZ)

(CZ)

(CZ)

(CZ)

Lucca (CZ)

Orbith (CZ)

Džejár (CZ)

Tibiza (CZ)

Makarov & Steen (CZ)

TGT (CZ)

Miquel (CZ)

Thin & Thick (CZ)

Tommy Rich (CZ)

Marcelo K2 (BRA)

Golpe (CZ)

Michael C (CZ)

Ladida (CZ)

Kaiserdisco (DE)

Christian Smith (SWE)

DJ Contest Winner 2019 / Techno stage

Ufi DaMan & Nkyp (CZ)

Ian Mint (CZ)

Deffo (CZ)

Pixie (CZ)

Subgate (CZ)

DJ Contest Winner 2019 / Techno stage

DJ Contest Winner 2019 / Techno stage

Dominik Gehringer (CZ)

Michal Breeth & Slavoc (SK)

Venue

Máchovo jezero l pláž Klůček l Doksy

Online webcamera
Máchovo jezero, pláž Klůček l Doksy

Partners


© 2014 Festival Mácháč | Všechna práva vyhrazena.

Vytvořilo Up-net Multimedia