Novinky

zpět

Techno stage hlásí 3 zahraniční hosty

29.03.2016

...a kompletní CZ & SK line up.

Bart Skils (Drumcode / NL) 
Pátek, techno stage
Zástupce renomovaného labelu Drumcode, za kterým stojí legenda techno scény Adam Beyer. Pravidelně vystupuje na věhlasných festivalech jako Ultra nebo Awakenings. Kromě svého domovského labelu Drumcode, na kterém vydal několik úspěšných releasů, se jeho osobitá produkce objevila například na vydavatelstvích jako jsou Cocoon, Tronic, Break New Soil nebo 100% Pure a stojí za remixy ikon elektronické scény Jorise Voorna, Christiana Smithe, Nicole Moudaber, Kollektiv Turmstrasse nebo již zmiňovaného Adama Beyera. První vystoupení u nás proběhne právě u Máchova jezera!

D-Deck (Comade Music / Italy) 
Pátek, techno stage
Zakladatel prestižního italského vydavatelství Comade, který na počátku své producentské kariéry stál za italským projektem Eiffel 65, je stále více skloňovaným jménem na poli světové techno scény. Díky neotřelému groovy soundu si získal přízeň slavnějších kolegů a také se stal produktovým specialistou společnosti Native Instruments. Jeho první vystoupení v ČR bude stát určitě za to!

Alex Mine (SCI+TEC / Italy) 
Pátek, techno stage
Vycházející hvězda současného techna - to je charismatický Ital Alex Mine, jehož produkce se objevuje na předních světových labelech typu Intec Carla Coxe nebo Sci+Tec legendárního Dubfirea, který si tohoto umělce velice oblíbil a pravidelně jeho skladby zařazuje do svých setů.

Kompletní line up zahraničních a domácích najdete ZDE

 

Místo konání

Máchovo jezero l pláž Klůček l Doksy

Online webkamera
Máchovo jezero, pláž Klůček l Doksy

Partneři


© 2014 Festival Mácháč | Všechna práva vyhrazena.

Vytvořilo Up-net Multimedia