Novinky

zpět

Doplňujeme stage o Party Village

24.07.2014

...kde vystoupí také Bill Brester a Ray Mang

K posledním ročníkům Finlandia Mácháče neodmyslitelně patří i chill out zóna, která je schválně umístěna na místě s tím nejhezčím výhledem na Máchovo jezero. Letošní Party Village nabídne návštěvníkům kromě místa pro odpočinek i plno zábavních a soutěžních aktivit. Samotná stage pak bude umístěna na speciální vodní platformě nad hladinou jezera.
Každý den se zde představí zahraniční host, kterého doplní zástupci z domácích klubů, jako např. Bukanýr, 2.Patro nebo Buddha Bar či Roxy.

A kdo že jsou ti zahraniční hosté? Možná tomu nebude věřit, ale jedním z nich je člověk, který by vám místo hraní mohl o hudbě jen vyprávět a bavilo by vás to úplně stejně, jako jeho hraní. Bill Brewster totiž není jen „dj“, ale také velký znalec taneční hudby, autor několika zásadních publikací a majitel rozsáhlé hudební sbírky. Pro většinu britské scény je Bill pionýrem taneční hudby, kterou hrdě prosazuje už od 80tých let a samozřejmě je to také jedna ze zásadních postav londýnského klubu Fabric. Jeho žánrový rozsah je opravdu obdivuhodný.

Kvalitní disco již dnes jen tak někde neuslyšíte. Pokud vám ho ovšem nepouští sám Ray Mang, jehož poselstvím je napravovat hudební reputaci toho bohatého hudebního stylu v dnešní záplavě elektronické hudby. Právě při jeho hudebních vlnách se vám bude relaxovat nejlépe.

Vstup do Party Village je možný pouze od 18ti let. Kapacita je omezena. 
 

DJs:
Bill Brewster (UK), Ray Mang (UK)
Biodan, Fatty M, Lumiere, Robot, Zu, Urbi et Orbi

Místo konání

Máchovo jezero l pláž Klůček l Doksy

Online webkamera
Máchovo jezero, pláž Klůček l Doksy

Partneři


© 2014 Festival Mácháč | Všechna práva vyhrazena.

Vytvořilo Up-net Multimedia