Novinky

zpět

Přijďte do Panasonic party stanu!

01.08.2019

Fanoušci skvělé hudby se letos mohou těšit na unikátní Panasonic party stan, který bude pro návštěvníky otevřený na vybraných letních festivalech.  Party ve stanu bude probíhat non-stop na festivalech v Praze, Bratislavě, Ostravě a na Mácháči

Na co se můžete těšit v našem Panasonic party stanu? Přijďte si zazpívat a zatancovat s našimi party speakery Panasonic. Festivalovou atmosféru můžete zachytit na fotoaparáty LUMIX nebo si nasadit Panasonic sluchátka a od živé atmosféry festivalu  se naopak zcela odpoutáte… protože s našimi sluchátky s potlačením okolního ruchu si užijete oblíbenou hudbu bez vyrušování.
A třešnička na dortu: v našem stanu ze sebe můžete udělat i nového člověka. O úpravu vaší image se postarají v našem festivalovém barber shopu!

Party speakery
Můžete se na chvíli stát partyQUEEN nebo partyKINGem každé párty a festivalu obzvlášť! Přijďte si vyzkoušet a poslechnout naše Panasonic Party speakery a buďte králem nebo královnou našeho festivalového party stanu. Chybět nebude stylový party speaker SC-UA30. Parádní design, vysoký výkon a silné basy zajistí silný hudební zážitek. Funkce Room-Filling a šikovně směřované reproduktory vyplní čistým a dynamickým zvukem celou místnost. Bude se hodit i mobilní aplikace Panasonic MAX Juke, díky které můžete pouštět písničky z mobilu jak se vám zlíbí. Nebo můžete připojit USB a vybírat skladby pomocí Jukebox Request. A samozřejmostí je i karaoke, a to rovnou se dvěma mikrofony najednou. Těšit se můžete  i na výkonný reproduktor SC-CMAX5 na kolečkách s praktickou rukojetí pro snadné převážení nebo na velký a hodně výkonný SC-MAX3500, který svým výkonem rozezní i velkou party v tělocvičně. 

Fotoaparáty Lumix
Letní festivaly mají neopakovatelnou atmosféru, a proto je potřeba mít po ruce pořádný foťák. Naše bezzrcadlovky Lumix G jsou k tomu přímo ideální. Přijďte si vyzkoušet do našeho party stanu skvělé přístroje řady Lumix G. Jsou skladné, výkonné, odolné a mají plno šikovných funkcí. Díky 4K FOTO už nikdy nezmeškáte ten správný okamžik. Lumix totiž vyfotí 30 snímků vteřinu před a vteřinu po stisknutí spouště! Takže si vyberete ten nejlepší okamžik až po vyfocení. .Pro pohodlné focení davu fanoušků z nadhledu přijde vhod výklopný displej. Lumixy točí  také skvělé a detailní video v rozlišení 4K. 

Sluchátka
Nerozhodujte  se mezi kvalitou a designem a přesvědčte se, že se sluchátky Panasonic získáte obojí najednou. Třeba naše nová bezdrátová sluchátka RP-HTX90N zaujmou na první pohled. Stylový a poutavý retro design ve spojení s moderními technologiemi. Poslouchejte hudbu nerušeně, ať jste kdekoliv a bez omezení. Funkce noise-cancelling, která potlačuje okolní ruch, vás přenese do vlastního světa bez vyrušování a vy se budete moci zaposlouchat do zvuků oblíbené hudby. Užívejte si hudbu stylově, bez svazujících kabelů a rušivých zvuků z okolí. 

Barbershop
V našem stánku dáme prostor taky úpravě vaší image! Prohlédněte si a nechte na sobě vyzkoušet naše produkty pro osobní péči – zastřihovače, holicí strojky a epilátory. Pro opravdové chlapy máme precizní a kvalitní zastřihovače a holicí strojky. Ty se pyšní japonskými technologiemi v čele s ostrou čepelí Japanse Blade! Pro slečny máme moderní a stylové  epilátory. Ty mají širokou a flexibilní hlavu, která se snadno přizpůsobí konturám těla a poskytuje rychlou a hladkou epilaci bez velké námahy. K tomu 60 pinzet, možnost použití nasucho i namokro a sada nástavců pro různé použití. Pánové a dámy, přijďte si k nám pro letní sestřih!

 

Místo konání

Máchovo jezero l pláž Klůček l Doksy

Online webkamera
Máchovo jezero, pláž Klůček l Doksy

Partneři


© 2014 Festival Mácháč | Všechna práva vyhrazena.

Vytvořilo Up-net Multimedia