Novinky

zpět

K Máchovu jezeru zamíří SHOWTEK

02.02.2014

Po loňském vystoupení bratrů Dimitri Vegas & Like Mike by se nyní dalo s nadsázkou říci, že festival Finlandia Mácháč se stává pro některé umělce tak trochu rodinným podnikem. Přijedou další bratří - SHOWTEK!

Vystoupení těchto dvou bouřliváků ocení nejen příznivci jejich aktuálního zvuku, ale určitě také ti, kteří si pamatují jejich neméně slavnou éru, kdy vládli největším hardstylovým festivalům. Showtek sami tvrdí, že své hudební kořeny nikdy neopustili, naopak vše zúročili v současné tvorbě a berou to jako přirozený vývoj. Hity jako Booyah, Cannonball, We Like To Party, Hell Yeah, Slow Down nebo Get Loose patří k zásadním surovinám kvalitních setů většiny světových DJů. Kromě své vlastní produkce stojí i za několika dalšími projekty, pod kterými byste jejich jméno jen tak na první pohled nenašli. Například není už žádným tajemstvím, že průběžná čtyřletá spolupráce s Tiëstem, o které se dlouhou dobu moc nevědělo, byla inspirací pro několik skvělých tracků.

"U Showtek jsme si byli hned jisti, že se na Mácháč hodí. Jsou to showmani, kteří dokážou výborně komunikovat s publikem a navíc jejich hudba nezní stejně, jak je teď bohužel trochu v Holandsku v módě. Aktuálně prožívají velký vzestup a chrlí jeden skvělý track za druhým. Z našeho pohledu tedy ideální doba, abychom je zařadili mezi hlavní hvězdy letošního ročníku," tvrdí pořadatel festivalu Zdeněk Gabriel. 

Showtek – Booyah
http://youtu.be/QCyIY10KBnk
Showtek – We Like To Party
http://youtu.be/QLoUH6LN9lk

Showtek – Slow Down
http://youtu.be/zPPhK2fPGH8
Showtek – Cannonball
http://youtu.be/ZwOVOSi-5nc
Showtek – Hell Yeah
http://youtu.be/pnu3UbaRB_c

Místo konání

Máchovo jezero l pláž Klůček l Doksy

Online webkamera
Máchovo jezero, pláž Klůček l Doksy

Partneři


© 2014 Festival Mácháč | Všechna práva vyhrazena.

Vytvořilo Up-net Multimedia