Novinky

zpět

WATT Club oficiálním klubem Evropy 2

11.04.2017

...na území města Brna

Za čtyři měsíce provozu se stal WATT Club jedním z nejpopulárnějších tanečních prostorů moravské metropole. Máme velkou radost, že obliba nového klubu roste a pozitivní ohlasy vyústily v další změny, které návštěvníci mohou pocítit už od 1. dubna, kdy se Watt Club stal oficiálním klubem Evropy 2 na území města Brna.

Díky exkluzivní spolupráci s nejposlouchanějším hudebním rádiem pro mladé v ČR, která se vztahuje na Brno a okolí, se mohou návštěvníci každý měsíc těšit na Dance Exxtravaganza party s předními domácími djs (Richard Reynolds, Brian, Matamar, Michael Burian a další). Do programu budeme častěji bookovat zahraniční hosty napříč tanečními styly a v neposlední řadě máme v plánu nové klubové koncepty, na kterých se bude Evropa 2 také podílet. 

Jsme velmi rádi za toto nové rozšíření spolupráce, která jinak již přes deset let funguje v rámci našeho hlavního festivalového projektu – festivalu Finlandia Mácháč, kde má Evropa 2 též svůj podíl na tom, že festival je momentálně nejnavštěvovanějším tanečním open air festivalem v České republice a poslední 4 roky beznadějně vyprodán. 
To nejdůležitější o klubu i festivalu se dozvíte teď nejen z našich sociálních sítí a webu, ale také z vysílání Evropy 2. 

www.evropa2.cz
www.wattclub.cz 

 

Místo konání

Máchovo jezero l pláž Klůček l Doksy

Online webkamera
Máchovo jezero, pláž Klůček l Doksy

Partneři


© 2014 Festival Mácháč | Všechna práva vyhrazena.

Vytvořilo Up-net Multimedia