Novinky

zpět

Nová stage MEET THE GIANTS!

18.07.2016

...Vladimir 518 & DJ Mike Trafik nebo Pil C

Letos poprvé zařazujeme do programu festivalu také dvě live hip-hopová vystoupení, která jsou součástí nové stage MEET THE GIANTS - kompletní lineup: http://www.festival-machac.cz/cs/artists/

Vladimir 518
Vladimir 518 je jeden z nejdéle působících rapperů na české hip hopové scéně, člen skupiny PSH, zakladatel labelu a nakladatelství BiggBoss. Je znám i jako výrazná osobnost graffiti scény, dále jako ilustrátor, komiksový výtvarník či autor scénografií pro experimentální divadelní skupinu TOW

Pil C
Vlastným menom Lukáš Kajanovič. Pochádza z Partizánskeho a v súčastnosti sa chystá vydať debutový album. Špecifický účes, špecifické vystupovanie, špecifický hlas no proste celý imidž robí tohto hudobníka výnimočným. A záujem o neho zdá sa bude veľký, už teraz je na svete pár sólových singlov, ktoré doslova opantali rapovú mládež. Lost, Pompeje, Faded, Peroxid a ďalšie tracky sa tešia popularite. Facebookova fanpage narástla na 21 tisíc a na Instagrame už je 14 tisíc sledujúcich. Pil C sa objavil na feate s Delikom (Faded) a Supom (November). Na albume hosťoval aj Otisovi, a to v pesničke Ja vs. celý svet, ktorú si za mesiac na YouTube pozrelo 750 000 ľudí. Len pred nedávnom vyšiel unikátny track – 2 v 1 – Epos, ktorý Lukášovi produkovala legenda – DJ Wich.
  
DJ Mike Trafik
Hudební producent a DJ skupiny PSH. Majitel Starworks studia a aktivní člen labelu BiggBoss. Rádio DJ a tvůrce urban music pořadu BLACK STARR rádio show (Expres rádio 90,3 FM) - nejposlouchanější urban rádio show relace v českých rádiích, fungující od roku 2005!

N’zym
N'zym do puntíku naplňuje definici "Party DJ". Jeho sety nejsou nikdy stejné a velmi se blíží živému hraní. Používáním samplů známých hitů v překvapivých mixech je každé jeho vystoupení unikátní a přímo podle aktuální chuti publika. Z N'zymova audio set-upu můžete dočkat hudby všech žánrů od ghetto funku, přes house až po drum'n'bass s vtipnými výlety například klasickému swingu, hiphopu a notoricky známým melodiím a pokřikům.
  
Džunya G
Patrí k tým, čo formujú našu klubovú scénu. Pod palcom má Red Bull Music Academy, ktorá podporuje nové talenty. No je to aj ostrieľaný DJ, ktorý vyniká vo freestylových setoch. V nich kombinuje brokenbeat, hip-hop, downtempo, wonky či elektroniku. 
 

Místo konání

Máchovo jezero l pláž Klůček l Doksy

Online webkamera
Máchovo jezero, pláž Klůček l Doksy

Partneři


© 2014 Festival Mácháč | Všechna práva vyhrazena.

Vytvořilo Up-net Multimedia