Lineup

Pátek, 24. 8. 2018
Main stage
  • 18:00 Criminal Noise (CZ)
  • 19:00 Matt Raiden (CZ)
  • 20:00 Angry Beats (CZ)
  • 21:00 Manene (CZ)
  • 22:00 MAURICE WEST (NL)
  • 23:00 KILL THE BUZZ (NL)
  • 00:00 MIKE WILLIAMS (NL)
  • 01:00 HARDWELL (NL)
  • 02:30 KURA (PT)
  • 04:00 ORJAN NILSEN (NO)
  • 05:00 BEN GOLD (UK)
WATT Stage
  • 18:00 Teddy S (CZ)
  • 19:00 Denis Weisz (CZ)
  • 20:00 KiNiX (CZ)
  • 21:00 WHKRS (CZ)
  • 22:00 Victor Tellagio (CZ)
  • 23:00 MIO (CZ)
  • 00:00 Michael Burian (CZ)
  • 01:00 Rodrigo Ardilha (BR)
  • 02:00 Tommy Rogers (CZ)
  • 03:00 Michael C (CZ)
  • 04:00 Roberto Chochola (CZ)
  • 05:00 Adriana Hranacova (CZ)
Techno Stage
  • 18:00 Tom Equi (CZ)
  • 19:00 Gat Electra (CZ)
  • 20:00 Schwing (CZ)
  • 21:00 TGT (CZ)
  • 22:00 Ladida (CZ)
  • 23:00 Džejár (CZ)
  • 00:00 Technasia (F)
  • 01:30 Karotte (DE)
  • 03:30 Orbith & Subgate (CZ)
  • 05:00 Thin & Thick (CZ)
LS STAGE
  • 18:00 Kao Oui (CZ)
  • 20:00 Manio (CZ)
  • 22:00 Vilém (CZ)
  • 00:00 Hannah Vee (CZ)
  • 02:00 LPD (CZ)
  • 04:00 Zu (CZ)
Sobota, 25. 8. 2018
Evropa 2 Dance Exxtravaganza stage
  • 16:00 The Outsider (CZ)
  • 17:00 SNBM (CZ)
  • 18:00 TiGi (CZ)
  • 19:00 Sedliv (CZ)
  • 20:00 Chris Sadler (CZ)
  • 21:00 Enrico (CZ)
  • 22:00 Brian (CZ)
  • 23:00 nFiX & Candice (CZ)
  • 00:00 Richard Reynolds (CZ)
  • 01:00 Matamar (CZ)
  • 02:00 EKG (SK)
  • 03:00 ARMIN VAN BUUREN (NL)
WATT Stage
  • 16:00 Jay Kee (CZ)
  • 17:00 Slepi (CZ)
  • 18:00 Kitt (CZ)
  • 19:00 Ergee (CZ)
  • 20:00 Michele Cavalletto (CZ)
  • 21:00 SIGGI (CZ)
  • 22:00 Pietros (CZ)
  • 23:00 Namaas (CZ)
  • 00:00 Mejsi & Peet Crue (CZ)
  • 01:00 Rita (UA)
  • 02:00 Dave & eMTy (SK)
  • 03:00 Roxtar (CZ)
  • 04:00 Sylon (CZ)
  • 05:00 Michal Pesina (CZ)
Techno Stage
  • 15:00 Torin (CZ)
  • 16:00 Rad Rix (CZ)
  • 17:00 P-jay & Wulky (CZ)
  • 18:00 Marcelo K2 (BRA)
  • 19:00 Simeon Fuchs (CZ)
  • 20:00 David Jackson (DE)
  • 21:00 Michal Breeth (SK)
  • 22:00 Miquel (CZ)
  • 23:00 Lucca (CZ)
  • 00:00 Rob Hes (NL)
  • 01:30 Ramiro Lopez (ES)
  • 03:00 Danny Bright & Tibiza (CZ)
  • 04:00 Jaqullin & Denysa (CZ)
  • 05:00 No-On (CZ)
LS STAGE
  • 17:00 Madelaine (CZ)
  • 19:00 Reinette (CZ)
  • 21:00 Jean Luc (CZ)
  • 23:00 Loutka (CZ)
  • 01:00 Manio & Zu (CZ)
  • 03:00 Tokátko (CZ)

Artists

Main stage

Angry Beats (CZ)

Manene (CZ)

Matt Raiden (CZ)

HARDWELL (NL)

ORJAN NILSEN (NO)

MIKE WILLIAMS (NL)

BEN GOLD (UK)

KURA (PT)

MAURICE WEST (NL)

KILL THE BUZZ (NL)

Criminal Noise (CZ)

Evropa 2 Dance Exxtravaganza stage

Brian (CZ)

Enrico (CZ)

Chris Sadler (CZ)

nFiX & Candice (CZ)

Sedliv (CZ)

Richard Reynolds (CZ)

Matamar (CZ)

EKG (SK)

TiGi (CZ)

SNBM (CZ)

ARMIN VAN BUUREN (NL)

The Outsider (CZ)

WATT Stage

Michael Burian (CZ)

Sylon (CZ)

Roberto Chochola (CZ)

Mejsi & Peet Crue (CZ)

Tommy Rogers (CZ)

Michal Pesina (CZ)

Rodrigo Ardilha (BR)

MIO (CZ)

Michele Cavalletto (CZ)

Roxtar (CZ)

Adriana Hranacova (CZ)

Victor Tellagio (CZ)

Namaas (CZ)

KiNiX (CZ)

Rita (UA)

SIGGI (CZ)

Michael C (CZ)

Teddy S (CZ)

Jay Kee (CZ)

WHKRS (CZ)

Slepi (CZ)

Kitt (CZ)

Ergee (CZ)

Pietros (CZ)

Dave & eMTy (SK)

Denis Weisz (CZ)

Techno Stage

Lucca (CZ)

Džejár (CZ)

TGT (CZ)

Miquel (CZ)

Michal Breeth (SK)

Thin & Thick (CZ)

Schwing (CZ)

Marcelo K2 (BRA)

Ramiro Lopez (ES)

Technasia (F)

Karotte (DE)

Rob Hes (NL)

Tom Equi (CZ)

Gat Electra (CZ)

Ladida (CZ)

Orbith & Subgate (CZ)

Torin (CZ)

Rad Rix (CZ)

P-jay & Wulky (CZ)

David Jackson (DE)

Danny Bright & Tibiza (CZ)

Jaqullin & Denysa (CZ)

No-On (CZ)

Simeon Fuchs (CZ)

LS STAGE

Loutka (CZ)

Manio (CZ)

Jean Luc (CZ)

Tokátko (CZ)

Zu (CZ)

Kao Oui (CZ)

Vilém (CZ)

Hannah Vee (CZ)

LPD (CZ)

Madelaine (CZ)

Reinette (CZ)

Manio & Zu (CZ)

Místo konání

Máchovo jezero l pláž Klůček l Doksy

Online webkamera
Máchovo jezero, pláž Klůček l Doksy

Partneři


© 2014 Festival Mácháč | Všechna práva vyhrazena.

Vytvořilo Up-net Multimedia