Lineup

Pátek, 18. 8. 2017
Main stage
  • 18:00 KiNiX (CZ)
  • 19:00 Pete Luke (CZ)
  • 20:00 Mejsi & Peet Crue (CZ)
  • 21:00 YALL (live) (ES)
  • 22:00 CURBI (UK)
  • 23:00 LOST FREQUENCIES (BE)
  • 00:00 W&W (NL)
  • 01:30 UMMET OZCAN (NL)
  • 03:00 DANNIC (NL)
  • 04:00 JUICY M (UA)
  • 05:00 DAVID GRAVELL (NL)
WATT Stage
  • 18:00 YLLOW & Avanter (CZ)
  • 19:00 Vichy (CZ)
  • 20:00 Crushers (CZ)
  • 21:00 Victor Tellagio (CZ)
  • 22:00 Gonzalez (CZ)
  • 23:00 Domez (CZ)
  • 23:00 Namaas (CZ)
  • 00:00 Jean Luc (CZ)
  • 01:00 Michael Burian (CZ)
  • 02:00 Lady A (CZ)
  • 03:00 Roberto Chochola (CZ)
  • 04:00 SNBM (CZ)
  • 05:00 Tommy Rich (CZ)
Techno Stage
  • 18:00 Venatio (CZ)
  • 19:00 Twin (CZ)
  • 20:00 Hory Doly (CZ)
  • 21:00 La Dela (CZ)
  • 22:00 Tibiza (CZ)
  • 23:00 Thin & Thick (CZ)
  • 00:00 Lexlay (ES)
  • 00:00 Subgate (CZ)
  • 01:30 Reinier Zonneveld (NL)
  • 03:00 Džejár (CZ)
  • 04:00 Makarov (CZ)
  • 04:00 Steen (CZ)
  • 05:00 Golpe (CZ)
M - POINT
  • 18:00 Zu (CZ)
  • 20:00 Biodan (CZ)
  • 22:00 Michael C (CZ)
  • 00:00 Manio (CZ)
  • 02:00 Akira (CZ)
Sobota, 19. 8. 2017
Evropa 2 Dance Exxtravaganza stage
  • 16:00 Andie Anderson (CZ)
  • 17:00 Rita (UA)
  • 18:00 TiGi (CZ)
  • 19:00 Richard Reynolds (CZ)
  • 20:00 Manene (CZ)
  • 21:00 Matamar (CZ)
  • 22:00 nFiX & Candice (CZ)
  • 23:00 Audiorockers & Matt Raiden (CZ)
  • 00:00 Sunnery James & Ryan Marciano (NL)
  • 02:00 EKG (SK)
  • 03:00 Enrico (CZ)
  • 04:00 Chris Sadler (CZ)
  • 05:00 Loutka (CZ)
WATT Stage
  • 15:00 Paolo Compare (CZ)
  • 16:00 Jimmy (CZ)
  • 17:00 Milan Bilek (CZ)
  • 18:00 SIGGI (CZ)
  • 19:00 HeartBeats (CZ)
  • 20:00 Jayyare (CZ)
  • 21:00 Richie (CZ)
  • 21:00 Millan Weekender (CZ)
  • 22:00 MIO (CZ)
  • 23:00 Angry Beats (CZ)
  • 00:00 Rodrigo Ardilha (BR)
  • 01:00 Sedliv (CZ)
  • 01:00 Matt Raiden (CZ)
  • 02:00 Tommy Rogers (CZ)
  • 03:00 Sasha Vee (CZ)
  • 04:00 Sylon (CZ)
  • 05:00 Carlo Beta (CZ)
Techno Stage
  • 15:00 Orkus (CZ)
  • 16:00 JR.SchwinG (CZ)
  • 17:00 Subdubs (CZ)
  • 18:00 Rio (CZ)
  • 18:00 Landchi (CZ)
  • 19:00 Frontline Ants (CZ)
  • 20:00 TGT (CZ)
  • 21:00 Jaqullin (CZ)
  • 22:00 Miquel (CZ)
  • 23:00 Lucca (CZ)
  • 00:00 Misstress Barbara (CA)
  • 02:00 Skober (UA)
  • 04:00 Orbith (CZ)
  • 05:00 Spiriakos (live) (CZ)
M - POINT
  • 16:00 Kao Oui (CZ)
  • 18:00 Tony M (CZ)
  • 20:00 Arco (CZ)
  • 22:00 Aparat Project live (CZ)
  • 00:00 Marcelo K2 (CZ)
  • 02:00 Tokátko (CZ)

Artists

Main stage

Mejsi & Peet Crue (CZ)

Pete Luke (CZ)

LOST FREQUENCIES (BE)

DANNIC (NL)

UMMET OZCAN (NL)

JUICY M (UA)

W&W (NL)

CURBI (UK)

YALL (live) (ES)

DAVID GRAVELL (NL)

KiNiX (CZ)

Evropa 2 Dance Exxtravaganza stage

Enrico (CZ)

Chris Sadler (CZ)

Loutka (CZ)

nFiX & Candice (CZ)

Richard Reynolds (CZ)

Matamar (CZ)

Manene (CZ)

EKG (SK)

Audiorockers & Matt Raiden (CZ)

TiGi (CZ)

Sunnery James & Ryan Marciano (NL)

Andie Anderson (CZ)

Rita (UA)

WATT Stage

Gonzalez (CZ)

Michael Burian (CZ)

Sedliv (CZ)

Sylon (CZ)

Angry Beats (CZ)

Roberto Chochola (CZ)

Jean Luc (CZ)

Tommy Rogers (CZ)

Jimmy (CZ)

Millan Weekender (CZ)

Jayyare (CZ)

Rodrigo Ardilha (BR)

Richie (CZ)

MIO (CZ)

Tommy Rich (CZ)

Matt Raiden (CZ)

Lady A (CZ)

Carlo Beta (CZ)

Victor Tellagio (CZ)

Vichy (CZ)

Crushers (CZ)

SNBM (CZ)

Domez (CZ)

Namaas (CZ)

YLLOW & Avanter (CZ)

Paolo Compare (CZ)

Milan Bilek (CZ)

HeartBeats (CZ)

Sasha Vee (CZ)

SIGGI (CZ)

Techno Stage

Lucca (CZ)

Orbith (CZ)

Džejár (CZ)

Subgate (CZ)

Tibiza (CZ)

TGT (CZ)

Miquel (CZ)

Skober (UA)

JR.SchwinG (CZ)

Thin & Thick (CZ)

Reinier Zonneveld (NL)

Misstress Barbara (CA)

Lexlay (ES)

Venatio (CZ)

Frontline Ants (CZ)

Hory Doly (CZ)

La Dela (CZ)

Makarov (CZ)

Steen (CZ)

Golpe (CZ)

Orkus (CZ)

Landchi (CZ)

Rio (CZ)

Twin (CZ)

Subdubs (CZ)

Jaqullin (CZ)

Spiriakos (live) (CZ)

M - POINT

Manio (CZ)

Tokátko (CZ)

Biodan (CZ)

Zu (CZ)

Manio (CZ)

Akira (CZ)

Marcelo K2 (CZ)

Michael C (CZ)

Kao Oui (CZ)

Tony M (CZ)

Arco (CZ)

Aparat Project live (CZ)

Místo konání

Máchovo jezero l pláž Klůček l Doksy

Online webkamera
Máchovo jezero, pláž Klůček l Doksy

Partneři


© 2014 Festival Mácháč | Všechna práva vyhrazena.

Vytvořilo Up-net Multimedia