Lineup

Pátek, 23. 8. 2019
Main stage
  • 18:00 Dj Contest Winner 2019
  • 19:00 SNBM (CZ)
  • 20:00 Styx & Leemac (CZ)
  • 21:00 Enrico (CZ)
  • 02:00 KhoMha (CO)
  • 02:00 Zonderling (NL)
  • 02:00 Timmy Trumpet (AU)
  • 02:00 Coone (BE)
  • 02:00 Kaaze (SWE)
  • 02:00 Todd Helder (NL)
  • 02:00 Bruno Martini (BR)
RETRO MUSIC HALL STAGE
  • 18:00 DJ Contest Winner
  • 19:00 Niko W (CZ)
  • 20:00 Ludwig (CZ)
  • 21:00 Rita (UA)
  • 22:00 Sasha Vee (CZ)
  • 23:00 MIO x JUNIOR (CZ)
  • 00:00 Michael Burian (CZ)
  • 01:00 Roxtar (CZ)
  • 02:00 Mejsi (CZ)
  • 03:00 Ergee (CZ)
  • 04:00 Dom Quark (CZ)
  • 05:00 ILLYA (CZ)
Techno Stage
  • 18:00 DJ Contest Winner 2019 / Techno stage
  • 19:00 Ufi DaMan & Nkyp (CZ)
  • 20:00 Marcelo K2 (BRA)
  • 21:00 Tommy Rich (CZ)
  • 22:00 Deffo (CZ)
  • 23:00 Ladida (CZ)
  • 00:00 Pixie (CZ)
  • 01:00 Christian Smith (SWE)
  • 03:00 Subgate (CZ)
  • 04:00 Golpe (CZ)
  • 05:00 Thin & Thick (CZ)
Sobota, 24. 8. 2019
Evropa 2 Dance Exxtravaganza stage
  • 16:00 Dj Contest Winner 2019
  • 17:00 Victor Tellagio (CZ)
  • 18:00 Angry Beats (CZ)
  • 19:00 Sedliv (CZ)
  • 20:00 TiGi (CZ)
  • 21:00 Matamar (CZ)
  • 22:00 Manene (CZ)
  • 23:00 Richard Reynolds (CZ)
  • 00:00 EKG (SK)
  • 01:00 Fedde Le Grand (NL)
  • 02:30 nFiX & Candice (CZ)
  • 03:30 Brian (CZ)
  • 04:30 Chris Sadler (CZ)
WATT Stage
  • 15:00 Sylon (CZ)
  • 16:00 Benitto & Slepi (CZ)
  • 17:00 Kitt & Kinix (CZ)
  • 18:00 Teddy S (CZ)
  • 19:00 Denis Weisz (CZ)
  • 20:00 Namaas (CZ)
  • 21:00 Profi-DJ Crew (CZ)
  • 22:00 Siggi (CZ)
  • 23:00 Future Friends (CZ)
  • 00:00 WHKRS (CZ)
  • 01:00 Tommy Rogers (CZ)
  • 02:00 Pauli Gabrieli (CZ)
  • 03:00 Lukas Innemann (CZ)
  • 04:00 Mathiass O'zana (CZ)
  • 05:00 Roberto Chochola & Melvin Coxx (CZ)
Techno Stage
  • 15:00 DJ Contest Winner 2019 / Techno stage
  • 16:00 DJ Contest Winner 2019 / Techno stage
  • 17:00 Ian Mint (CZ)
  • 18:00 Dominik Gehringer (CZ)
  • 19:00 Michael C (CZ)
  • 20:00 Michal Breeth & Slavoc (SK)
  • 21:00 TGT (CZ)
  • 22:00 Miquel (CZ)
  • 23:00 Lucca (CZ)
  • 00:00 Džejár (CZ)
  • 01:30 Kaiserdisco (DE)
  • 03:00 Orbith (CZ)
  • 04:00 Tibiza (CZ)
  • 05:00 Makarov & Steen (CZ)

Artists

Main stage

Enrico (CZ)

SNBM (CZ)

Timmy Trumpet (AU)

Zonderling (NL)

KhoMha (CO)

Styx & Leemac (CZ)

Dj Contest Winner 2019

Coone (BE)

Kaaze (SWE)

Todd Helder (NL)

Bruno Martini (BR)

RETRO MUSIC HALL STAGE

Michael Burian (CZ)

Mejsi (CZ)

ILLYA (CZ)

Dom Quark (CZ)

MIO x JUNIOR (CZ)

Niko W (CZ)

DJ Contest Winner

Rita (UA)

Ludwig (CZ)

Sasha Vee (CZ)

Roxtar (CZ)

Ergee (CZ)

Evropa 2 Dance Exxtravaganza stage

Brian (CZ)

Chris Sadler (CZ)

nFiX & Candice (CZ)

Sedliv (CZ)

Richard Reynolds (CZ)

Angry Beats (CZ)

Matamar (CZ)

Manene (CZ)

EKG (SK)

TiGi (CZ)

Victor Tellagio (CZ)

Fedde Le Grand (NL)

Dj Contest Winner 2019

WATT Stage

Sylon (CZ)

Tommy Rogers (CZ)

Namaas (CZ)

Teddy S (CZ)

WHKRS (CZ)

Denis Weisz (CZ)

Benitto & Slepi (CZ)

Kitt & Kinix (CZ)

Profi-DJ Crew (CZ)

Siggi (CZ)

Future Friends (CZ)

Pauli Gabrieli (CZ)

Lukas Innemann (CZ)

Mathiass O'zana (CZ)

Roberto Chochola & Melvin Coxx (CZ)

Techno Stage

Lucca (CZ)

Orbith (CZ)

Džejár (CZ)

Tibiza (CZ)

Makarov & Steen (CZ)

TGT (CZ)

Miquel (CZ)

Thin & Thick (CZ)

Tommy Rich (CZ)

Marcelo K2 (BRA)

Golpe (CZ)

Michael C (CZ)

Ladida (CZ)

Kaiserdisco (DE)

Christian Smith (SWE)

DJ Contest Winner 2019 / Techno stage

Ufi DaMan & Nkyp (CZ)

Ian Mint (CZ)

Deffo (CZ)

Pixie (CZ)

Subgate (CZ)

DJ Contest Winner 2019 / Techno stage

DJ Contest Winner 2019 / Techno stage

Dominik Gehringer (CZ)

Michal Breeth & Slavoc (SK)

Místo konání

Máchovo jezero l pláž Klůček l Doksy

Online webkamera
Máchovo jezero, pláž Klůček l Doksy

Partneři


© 2014 Festival Mácháč | Všechna práva vyhrazena.

Vytvořilo Up-net Multimedia